Ako úspešne naštartuješ MLM cez internet

Ako úspešne naštartuješ MLM cez internet

Ako nastartovat MLM biznis online
Nemáš čas čítať celý článok? Zašleme ti ho v pdf.
Peter,
Digital Marketing 


Jedna z najčastejších otázok ktoré dostávam je:

Ako rozbehnúť MLM cez internet?

Veľa ľudí z MLM biznisu je sklamaných, ako ťažko sa im rozvíja ich biznis. Snažia sa využívať internet na rozbehnutie, ale s malými výsledkami.

Kde je chyba?

... a čo s tým? 

Ako vybudovať výkonnú sieť?

Na začiatok niekoľko otázok, ktoré možno poznáš:

- Kde mám hľadať klientov?
- Ako ich mám osloviť?
- Ako si mám začať budovať sieť, keď nikoho vhodného nepoznám?

atď.

Tisíce strachov, prekážok, výhovoriek.

Nikto nema zaujem
Aký je vysledok?

90% ľudí v MLM nikdy neuspeje. Buď nezarobia vôbec nič, alebo zarobia tak málo, že im to ledva pokryje ich náklady.

Prečo je to tak?

Pretože nevedia, ako dosiahnuť úspech. Na začiatku sa snažia a potom rezignujú. Neúspech ich paralyzuje. Vyhľadávanie, oslovovanie a odmietanie a znovu odmietanie a znovu odmietanie a stále dookola, to zlikviduje nadšenie takmer u každého.

90% ľudí v MLM nikdy neuspeje pretože nevedia, ako dosiahnuť úspech.

Ako dosiahnuť úspech?

Pozrime sa, ako vyzerá predajný proces v praxi /je to rovnaké pri predaji produktov, aj pri budovaní siete/:
Vždy sa stretávaš s 2 druhmi ľudí:

1/ Ľudia, ktorí nechcú nič riešiť, necítia žiadnu potrebu, nemajú záujem.
2/ Ľudia, ktorí chcú niečo riešiť, cítia silnú potrebu, majú záujem.

Dva druhy ludi
Ktorých si myslíš, že je viac?

Samozrejme tých prvých. Možno aj 95%.
Tých druhých je omnoho menej, možno 5%.

Úlohou obchodníka je oslovovať všetkých a vyselektovať tých, čo chcú a majú záujem. Potom im ponúkať spoluprácu, produkt atď.

Tento spôsob je neefektívny a zdĺhavý. Obchodník hľadá ihlu v kope sena. 

Hladanie ihly
Prečo má obchodník väčšinu času zamerať na komunikáciu s ľuďmi, ktorých ani nezaujíma, čo im prezentuje? 
Prečo nevyužiť ten čas efektívnejšie a zamerať komunikáciu na ľudí, čo majú záujem
Vieš si predstaviť, ako by sa zvýšila ich motivácia a výsledky?
Kto by nechcel pracovať v systéme, kde sa výsledky dosahujú ľahko, bez neustáleho odmietania?

Obchodník hľadá ihlu v kope sena a stráca motiváciu 

Ako nájsť tých, čo majú záujem bez trápneho oslovovania?

Predstav si, že existuje spôsob, ako môžeš osloviť 1 000, 2 000 aj 10 000 ľudí a to len za jeden deň.

Predstav si, že existuje spôsob, ako automaticky vyselektovať zrno od pliev, tých čo majú záujem od tých, čo záujem nemajú. Prirodzene, bez otravného presviedčania.

Predstav si, že existuje spôsob, kde obchodník dostáva ako na tácke kontakty na ľudí, čo majú záujem. Stačí použiť správne argumenty a obchod, alebo spolupráca je na svete.

Ako by sa ti to páčilo?

Môžeš osloviť aj 1 000 ľudí za jeden deň.
Riešenie je už dávno objavené, odskúšané a funguje: Online marketing

Ako to funguje v praxi?

Tisíce, desaťtisíce, milióny ľudí sú každý deň na internete. Stačí nasmerovať ľudí zo sociálnych sietí na predajnú stránku /landing page/. Je tam prirodzená selekcia podľa toho, čo publikuješ. Je prirodzené, že zareagujú len tí, ktorých osloví to, čo publikuješ. A to je dobre.
Online lievik
Vyzerá to jednoducho, ale ako na to?

4. kroky, ako rozbehnúť MLM online

1/ Vytvor si maximálne publikum

Byť videný je nevyhnutnosť. Ak o tebe nikto nevie, nemôžeš očakávať výsledky. Oslovuj maximálny počet ľudí vo svojom segmente na sociálnych sieťach. Kvantita je dôležitá. Ak oslovíš veľa ľudí, máš veľké výsledky. Ak oslovíš málo ľudí, máš malé, alebo aj žiadne výsledky. Štatistika je neúprosná.

Ako to urobiť?

Autoposter-publikovanie
Využi aplikácie pre masové a automatické publikovanie na sociálne siete. Rozhoduje rýchlosť a masovosť. Dávať ručne príspevky do 10 Facebook skupín denne nemá žiaden význam.

Dnes to nie je žiaden problém, stačí použiť správne aplikácie, pozri sem>

Oslovuj maximálny počet ľudí.

2/ Zbieraj kontakty, ako sa len dá

Email kontakty sú najväčším bohatstvom na internete. Pozeraj sa na ne, ako na neobmedzenú pozvánku do obývačky záujemcu. Email komunikácia ti premení studený kontakt na horúci, ovplyvní postoj záujemcu a posunie smerom k rozhodnutiu /registrácii/. 

Ako to urobiť?

Ak máš firemnú web stránku, je to ok, ale bohužiaľ väčšinou nestoja za nič. Vytvor si jednoduchú vlastnú predajnú stránku pre zber email kontaktov /landing page/. Nemusí to byť nič zložité. Email kontakty majú naozaj cenu zlata. Môžeš ich vždy použiť aj v iných projektoch. Inšpiruj návštevníka a vzbuď zvedavosť: ako ty robíš svoj biznis, ako ty dosahuješ svoje výsledky. Nedávaj všetky informácie hneď naraz, ale pre ďalšie info si vypýtaj email kontakt. Takto budeš získavať email kontakty ako na bežiacom páse.

Dnes to nie je žiaden problém, pozri sem>
Email komunikácia ti premení studený kontakt na horúci.

3/ Premeň email kontakty na výkonnú sieť

Nasleduje najťažší krok. Premeň email kontakty na výkonnú sieť.
Email marketing má fungovať ako inšpirácia a má dávať impulzy pre rozhodovanie. Ak ho správne použiješ, záujemcovia sa sami budú hrnúť do tvojej siete. Nemusíš nikoho prehovárať ani lámať. Komunikáciu používaj na postupné ovplyvňovanie záujemcov. Ukazuj jednoduché kroky, ako ty robíš svoj biznis. Inšpiruj, nepresviedčaj. Ľudia sa nerozhodujú hneď, niekedy potrebujú čas. Email autoresponder nastavený napr. v sekvencii 7 emailov zasielaných v trojdňových intervaloch znamená tri týždne intenzívnej komunikácie a ovplyvňovania. Úplne automaticky, bez námahy a takmer zadarmo.

Že aj ty si len na začiatku?

Ničoho sa nemusíš báť. Každý jeden úspech dosiahnutý online, ti dáva obrovskú skúsenosť o ktorú sa môžeš podeliť. Vždy sa začína prvým krokom. Ak dosiahneš prvé úspechy, pre toho kto nemá žiadne výsledky si okamžite inšpiráciou.

Nezáleží na veľkosti výsledkov, ale na tom, že máš v rukách funkčný postup, ktorý generuje výsledky. Ak získaš len 1 človeka do svojej siete online, prečo by si ich rovnakým postupom nezískal aj 10. Ak získaš 10, prečo by si ich nezískal aj 100. Všetko je to len o štatistike a opakovaní úspešných činností, ktoré prinášajú výsledky. Nečakaj na to, kým sa všetko naučíš, uč sa za pochodu.

Inšpiruj, nepresviedčaj.

4/ Nauč všetko celú sieť

Ak chceš vybudovať naozaj veľkú sieť, nezáleží až tak na tom, čo robíš ty, ale čo robí tvoja sieť. Až keď tvoja sieť bude kopírovať tvoje správanie, vtedy pocítiš výrazné úspechy. Preto všetko čo vieš, nauč aj svoju sieť.
Ak chceš vytvoriť veľkú sieť, ktorá pôjde za tebou kam len chceš, ukáž im ako zarábať peniaze. Prakticky, konkrétne a jednoducho. Budú ťa zbožňovať.

Nezameriavaj sa preto na seba, ale na svoj tím. Pomôž ľuďom vo svojom tíme, aby zarábali a boli úspešní a máš vyhrané. Každý chce byt úspešný a každý hľadá niekoho, kto mu v tom pomôže. Ak to ľuďom vo svojom tíme ukážeš, budeš pre nich ako magnet. Sieť sa ti bude zväčšovať raketovou rýchlosťou.

Pomôž ľuďom vo svojom tíme, aby zarábali a boli úspešní a máš vyhrané.
A výsledok?

Pozri sa, ako sa zmenila situácia:

Vysledok

Záver

Pomocou online marketingu vie úspech dosiahnuť takmer každý. Tento postup môžeš uplatňovať nie len v jednom, ale vo veľkom množstve projektov a vybudovať si tak viaczdrojový Pasívny príjem.

Budovanie MLM pomocou online marketingu je úžasná výzva, pretože MLM siete majú schopnosť geometricky narastať. V kombinácii s online marketingom vzniká obrovský pákový efekt pre budovanie príjmu. Nepoznám lepšiu kombináciu pre niekoho, kto chce veľa zarábať, nechce veľa investovať a nemá vlastný produkt. Nie je to ani zložité, ani drahé. Stačí použiť správne postupy a úspech sa 100% dostaví.

Teraz je rad na tebe, vyskúšaj si to.
Už za niekoľko dní môžeš pocítiť prvé výsledky!

MLM + Online = obrovský pákový efekt pre generovanie príjmu

Začni ešte dnes...

Chceš si vytvoriť rýchlo Pasívny príjem, ale nevieš ako začať? Pripoj sa k nášmu affiliate programu. Odmeňovanie je až do 7 úrovní, bez obmedzenia.
Koľko ťa bude stáť? Nič, je to zadarmo.
Vytvor si aj Ty affiliate príjem
Odmeňovanie až do 7 úrovní, bez obmedzenia a úplne zadarmo...
Zdieľaj s priateľmi ...
Zdieľaj s priateľmi...
Aký maš názor na viaczdrojový príjem? S čím máš najväčšie problémy? Aké výsledky dosahuješ? Rád by som si prečítal tvoje skúsenosti a aj ťažkosti, napíš ich do komentára nižšie:
Zobraz komentáre ...

Komentár

Zatiaľ nikto nenapísal komentár, buď prvý!

Pridaj komentár